České náprstky
Kalendář 2014

Stojací kalendář na rok 2014  k prodeji

/uvnitř nové přírůstky/ cena 99Kč + poštovné

 
Uvítání
Vážení přátelé , sběratelé a příznivci ,
vítáme Vás na nových stránkách českých nárpstků.Doufáme , že se Vám budou líbit a budete se na nich i sami aktivně podílet.
Postupně se stránky budou doplňovat o další články , obrázky nových náprstků jak ze sbírek tak k prodeji.Budeme velmi rádi pokud nám napíšete své postřehy , nápady , své zkušenosti  a zajímavosti spojené se sbíráním náprstků .Přejeme mnoho hezkých zážitků na našich stránkách a hodně sběratelských úspěchů.
Jan, Mirka a Nina Záhorovi

Novinka - zajímavost ve sbírce

Milí přátelé
v prodeji jsou opět náprstky se zvířátky-cena 330Kč -některé jsou již vyfoceny v nabídce, vzhledem k tomu , že máme 1kousek od každého tak je v nejbližsší době pouze vypíšu./Praha 20.4./Nabízíme-náprstek s -žabičkou,sovičkou s knihou a bez knihy,kočičkou, pejskem-pudl,labrador,slonem,květinou!!!!
Vážení přátelé,

dnes mám pro Vás jednu kuriozitku , můj kamarád a výrazný přispívatel do mé sbírky byl na dovolené v Tanzanii a Zanzibaru,

v Tanzanii mi náprstky sehnal!!Ovšem na Zanzibaru to bylo horší a tak dle mého vzoru se jal shánět domorodce , který by je vyrobil,ač zdatný v angličtině vysvětloval co přesně chce všemi možnými způsoby -výsledek posuďte sami:-D:-D/4.3.2010/ Mirka Záhorová

 

                                                     

 

 

 

Vážení sběratelé,

vítejte na stránkách v Novém roce 2010, který nám všem jistě přinese jen samá pozitiva

a hlavně hodně hezkých a zajímavých přírůstků do našich sbírek.

Chci se s Vámi opět podělit o radost , kterou mi přinesly nové náprstky-některé jsem dostala pod stromeček, jiné mi přibyly ještě před koncem roku 2009 z cest buď mých nebo mých kamarádů-o těch , ale chci psát někdy příště.

Dnes Vám chci představit velice zajímavý kousek , hlavně datumem svého vzniku,je totiž z roku 1938-a je na něm nápis –„Všesokolský slet v Praze 1938“, pravda je , že už je trochu poškrábaný, ale to vůbec nevadí. Dostala jsem ho od paní Anny Koubové stále velmi aktivní dámy a sportovkyně , která navštívila naší výstavu náprstků  v Benátkách a až po jejím skončení ho našla doma a do muzea ho donesla.

Tímto jí moc děkuji a doufám , že se s ním potěšíte i Vy , vážení sběratelé.

 

                                                                  Zdravím Vás Mirka Záhorová

                                                                  10.1.2010

 

                  

 

Klub sběratelů

Naši partneři

TOPlist